Moravia Food Festival

Konání festivalu

pátek 26.5.2017 od 16.00 do 21.00 hodin

sobota 27.5.2017 od 11.00 do 22.00 hodin

neděle 28.5.2017 od 11.00 do 16.00 hodin

Průběh festivalu

MORAVIA QUALIVO FOOD FESTIVAL KROMĚŘÍŽ, VAŘENÍ POD ŠIRÝM NEBEM,                 JIŽ   PO SEDMÉ NA OCTÁRNĚ

Vážení přátelé, milovníci zábavy a dobrého jídla, ve dnech 26. –28. května 2017 se bude konat gastronomický festival v areálu hotelu Octárna v Kroměříži za účasti vyhlášených specialistů z oboru gastronomie a hotelnictví. Cílem a myšlenkou festivalu je představit aprezentovat špičkové podniky vybraných měst, se kterými se návštěvníci mohou setkat na jednom místě.V prostorách bývalého Františkánského kláštera se letos představí 6 restaurací, které předvedou své kulinářské dovednosti. Festivalu se letos zúčastní několik "nováčků",jako restaurant Angus z Přerova, restaurace La Brusla z Uherského Hradiště nebo restaurant Tacl z Holešova a nová restaurace Myslivna z Kroměříže. Mezi stálice našeho festivalu patří restaurace Hotelu Vega z Luhačovic a nemůže chybět restaurace Hotelu Octárna. Budete moci ochutnat degustační předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty. Součástí bude doprovodný program a soutěž o nejchutnější pokrm „Jak vařily naše babičky, tak trošku v moderní úpravě“.Chtěli bychom tak ukázat cestu k návratu tradičních a mnohdy opomíjených receptů, ale v lehčím a moderním pojetí, což je v dnešní době velice důležité. Základní surovinou „soutěžního pokrmu“ bude prémiové maso Qualivo z českých chovů. Můžete se těšit na vaření s Vladimírem Šmejkalem, odborníkem a znalcem masa Qualivo. O várku sladkých specialit se bude starat Zdenička z MasterChef Česko, která je vyhlášená svými dezerty. Markéta Hrubešová Vám představí něco ze svého kulinářského umění a z nově vydané kuchařky. Večer budeme tak trochu free stylovat s „Barmani Zlín“. Bude pro Vás také  připraven bar s míchanými nápoji, ústřičný bar, rybí bar a čerství humři, pochutnat si budete moci nalahodném pivu z pivovaru Lobkowicz a zazpívat si s cimbálem Víti Klabačky. Chystáme pro Vás také spoustu soutěží o hodnotné ceny.


Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství Marian Jurečka.

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD MORAVIA QUALIVO FOOD FESTIVALU

-        Vstup je umožněn pouze návštěvníkům s platnou vstupenkou. Pořadatel je oprávněn uzavřít vstup do areálu do doby, než se odchodem dostatečného množství návštěvníků kapacita opět navýší. Výjimka může být udělena pouze návštěvníkům, kteří mají vstupenku zakoupenou v předprodeji.

-        Pořadatel si vyhrazuje právo k bezpečnostní kontrole a identifikaci návštěvníků u vstupu, stejně jako ke kontrole předmětů vnášených do areálu.

-        Není povoleno vnášet nebo používat:zbraně, pyrotechniku, plechovky, PET lahve, skleněné nádoby ani jiné nebezpečné předměty, stejně jako potraviny a nápoje, omamné nebo toxické látky.

-        Manipulace s otevřeným ohněm není návštěvníkům povolena.

-        -        Kouření je povoleno na vyhrazených místech.

-        Pořizování fotografií nebo audiovizuálního záznamu pro komerční využití bez souhlasu pořadatele není povoleno.

-        Vstupem na festival dává návštěvník souhlas k případnému pořizování fotografií nebo audiovizuálního záznamu,na kterém může být návštěvník zachycen a který může být dále užíván. Toto pravidlo se vztahuje i na nezletilé návštěvníky. Za pořizování a užívání takových materiálů  nenáleží odměna nebo jiná náhrada.

-        Návštěvníci jsou povinni dodržovat veškerá pravidla stanovená pořadatelem Moravia Food Festivalu.

-        Pořadatel si vyhrazuje právo neumožnit vstup takovým návštěvníkům (nebo vykázat z areálu takové návštěvníky ),kteří porušují pravidla stanovená organizátory festivalu, nebo návštěvníkům,které je možné považovat za bezpečnostní riziko, a to z jakéhokoliv důvodu( např. návštěvník pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek ). Takový návštěvník pozbývá nejen právo ke vstupu ( i v případě vstupenky zakoupené v předprodeji ), ale také nárok  na náhradu škody ( např. vrácením peněz za vstupenku ).

-        Zodpovědnost za nezletilé návštěvníky mají jejich zákonní zástupci, případně osoby vykonávající nad nezletilým návštěvníkem dohled.

-        Návštěvník nesmí v areálu festivalu bez zvláštní písemné smlouvy s pořadatelem vykonávat jakoukoliv obchodní či jinou podnikatelskou činnost, a to vlastním ani cizím jménem, ani jako zástupce třetí osoby, na vlastní ani na cizí účet.

PŘI NAPLNĚNÍ KAPACITY AREÁLU SI POŘADATEL VYHRAZUJE PRÁVO OMEZIT VSTUP OSOB DO AREÁLU AŽ DO DOBY NEŽ SE POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ ZREDUKUJE!

-                                                                                                                                                                                     ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA.